chuka_lis: (dream)
chuka_lis ([personal profile] chuka_lis) wrote2025-01-11 12:21 am

Фенбендазол

Поcле моего достаточно невинного, на мой взгляд, уточнения к записи,  в котором яникогоне агитировала использовать нетрадиционные методы лечения, и не превозносила их, развернулась дискуссия не совсем по теме записи. Поскольку информация может пригодиться ( не синтаксическая, про частицу но, а мед,), то тут я ее скопирую.
chuka_lis  вижу... вижу... трамп инагурируется, противогельминтные средства сделают безрецептурными, и все глисты и паразиты- помрут.

chuka_lis и все же надо отметить, что анекдотические случаи, когда люди, принимая фенбендазол, излечивались от рака, есть.

Rostislav Maiboroda Но случаев, когда люди излечивались от рака не принимая фенбендазол, гораздо больше. chuka_lis "но" предполагает противоречие, а его - нет.

malyj_gorgan Як нема протиріччя?
Може, це в мені профдеформація говорить (правда, я був в діагностичній медицині, але статистика та сама), але варіантів впливу фенбендензен... тьху, будемо називати його Ф, на рак має рівно три варіанти:
1. Ф допомагає вилікувати рак
2. Ф ніяк не впливає на долю хворих раком
3. Ф шкодить хворим на рак
Анекдоти з вилікуванням при прийомі Ф можливі у всіх трьох сценаріях, але радити його можна лише в сценарії 1 (навіть другий варіант, про "ніяк не впливає" має непрямий шкідливий вплив у вигляді непошуку інакших ліків, case in point — покійний Стів Джобс)

yaceya Це дехто вирішив показати формальну логіку. Бо експліцитно в ствердженні "є анекдоти про те що хтось зробив так то і йому стало краще" і в ствердженні "набагато частіше коли хтось зробив так то і помер" протиріччя нема.
Експліцитно це два види поведінки, які за певної моделі можна звести в казуальну модель і показати що "в середньому" ті хто поводяться за першим сценарієм помирають набагато частіше ніж ті хто поводиться за другим сценаріієм. Але саме собою ствердження першого сценарією не протирічить другому" (якщо, звісно, такі приклади дійсно є і якщо ці приклади — це дійсно приклади виживання, а не помилки).
Проблема в даному випадку в змішуванні подібної формальної логіки з практичним використанням таких фраз. Бо в побуті, коли хтось каже "той-то зробив так і вижив" — цей хтось заявляє, до за його розумінням подібна поведінка веде до покращення шансів виживання. Особливо в контексті магічних цифр (першою з яких є трійка — якщо щось сталося тричі, то це вже не випадковість і навіть не співпадіння, а закономірність).
І як раз подібне змішування контекстів — це те чим любить займатися велика кількість людей. Російськокультурні цим особливо люблять займатися, хоча, звісно, таких немало і в інших культурах.

chuka_lis Ваш приклад "є анекдоти про те що хтось зробив так то і йому стало краще" ..але... "набагато частіше коли хтось зробив так то і помер" суттєво відрізняєстья від того, що було написано:
" анекдотические случаи, когда люди, принимая фенбендазол, излечивались от рака, есть...Но случаев, когда люди излечивались от рака не принимая фенбендазол, гораздо больше."
В тому, що написали Ви, частка але- не зайва, бо протирічча існує ( робили однаково, використовували 1 метод, та результат — різний, анекдотичний випадок протилежний "частішим", які щей з перевагою в кількості).

yaceya  PS я подібне «змішування» дуже не люблю і зазвичай називаю підробкою під мислення (крім випадків жартів, звісно, але такими жартами краще не зловживати — жарти на цьому базуються)
Росіяни, наприклад, у великих кількостях всерйоз вважають що вони «антифашисти» бо змішують два поняття: фашизм і те, що Гітлер на них напав. Тому, ті, хто росіян не любить — фашисти. Саме цей механізм підробки думок і фактів «соображалкой». При цьому вони як раз і є фашистами — підтримують реакційний антимодерновий режим з вождем і іншою регресією до інстинктів приматів.

chuka_lis  стосовно результату- нема протиріччя. є люди, які вилікувалися Ф, деяка кількість, та є люди, які вилікувалися всіма іншими методами (значно більша кількість). нема сенсу це протиставляти.
як то: Галя доїхала до Пирятина на велосіпеді. Багато інших людей дібралися туди іншими засобами ( на машинах, пішки, потягом, хтось доплив, хтось самокатом або на конях).
Чи зменшує те, що багато інших людей дісталися до Пирятина багатьма іншими засобами, той результат, що Галя успішно використала велсіпед? Чи показує, що її велосипед був не ефективній засіб. або менш ефективний, порівняно до всіх потенційно можливих до використання транспортних засобів? Ні. Тому протиставляти велосіпед та інші засоби, часткою "але" немає сенсу. Бо усі ті люди включно з Галею- в Пирятині.
на мій погляд, нема потреби вікористовувати "але", окрім підкреслення напрямку "мало -багато" (що у відриві від реальних даних трошки, спекуляція, та маніпуляція, тому що традиційні алопатичні препарати й методи широко розповсюджені й віористовуються, а той Ф, лікарі для раку просто не беруть, бо нема на це рекомендацій від Мінздравів, та їн, то таке порявняння по кількості не є валідним або значущим).
Всі ці люди користувалися різніми засобами, незалежно один від одного. Якщо використовувати "але", то буде штучний шифт уваги від Ф, який був центральним, та результативним ( в тому конкретному випадку) , до кількості (що була "поза метою"), або взагалі до "раку".
malyj_gorgan  Знову ж таки, може це у мене профдеформація, але в медицині без цього нікуди. Цікавий приклад, але не підходить. Справа в тому, що, у прикладі з Галею і Пирятином варіант "Галя опинилася в Пирятині, нікуди не їдучи" Тоді як з хворобами, хай рідко, але, так, можливий варіант, коли "все само минулося". Плюс, не просто можливий, а частий варіант, коли "Галя закрила очі і крутила педалі на Пелотоні, відкрила очі — а вона вже в Пирятині," плацебо — дуже потужній механізм. Так-то воно, звичайно, комусь поможе товчена крейда, кровопускання, гомеопатична піґулка, або молитва святому Акакію. Але у всіх випадках, якщо існують хоч трохи ефективні ліки, то краще приймати їх.

chuka_lis  так, можливо що й само минулося. завдяки ефекту плацебо. так само, як при вживанні інших ліків. але, стосовно Ф, - є задокументовані лікарями кейси. та дослідження, медичні також.

https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC7458798/

https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC11686899/

https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC8724275/

https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC9413524/

https://ar.iiarjournals.org/content/44/9/3725.long

https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC6085345/

https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC10482585/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/36854536/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/39477286/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/36854536/

https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC11318243/

https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC9437363/

 

може для Вас усе це рівня товченої крейди, або молитви Акакію, але дослідження свідчать, що за ефектом вилікування в тих анекдотичних випадках про які відомо, вірогідно, криються біологічні механізми. Вчені досліджу.ть, а не відмахуються.
на жаль, я не змогла донести свою думку, щоб вона була зрозумілою.

Rostislav Maiboroda Ф-анекдоти це не "Галя доїхала до Пирятина на велосипеді", а "Галя дісталася до Пирятина і каже, що в дорозі їй допомагали інопланетяне". Може й допомагали, чому б ні? Але не варто будувати на галиній розповіді стратегію досягнення Пирятина за допомогою інопланетян.

chuka_lis про "будування стратегій досягнення", то суто Ваші фантазії, ніяк не з мого коментаря "все же надо отметить, что анекдотические случаи, когда люди, принимая фенбендазол, излечивались от рака, есть."

додам, про Стіва Джобса у Вас неповна інфа. Він лікувався усім, не виключав типову терапію. та протягнув довше, ніж середня людина з раком підшлунковох залози, яка має "стандарт кере".. На жаль, як і й в нього, рак підшлунковох, це досить агресивна й невиліковна хвороба (зараз), питання тільки в тому, скільки зможе прожити хворий, від півроку, десь років до 5ти (12%). Стів протягнув 9.

Rostislav Maiboroda Зачин "и все же надо отметить" предполагает, что последующее высказывание об ф-анекдотах есть не просто поэтическая вольность, а часть какой-то аргументации. Я взял на себя смелость проинтерпретировать эту аргументацию так: "ф-анекдоты служат основанием для того, чтобы присмотреться к Ф как к возможному лекарству от рака". И ответил, что поскольку неприменение Ф для лечения рака приводило к успеху чаще, чем применение, то логичнее было бы рекомендовать больным раком безфенбендазольную диету. Мой пойнт в том, что "ф-анекдоты не являются разумным поводом присматриваться". Впрочем, whom how

 Добавка про задокументированные и пр. случаи излечений и лечений.

здесь есть истории излечившихся.
https://www.onedaymd.com/2024/02/fenbendazole-cancer-success-stories.html
Конечно, можно считать это ерундой и подтасовкой, в наш век возможностей, и требовать " а докажите!", но надеюсь на здравый смысл.

Case Report, Clin Oncol Case Rep Vol: 4 Issue: 2
Fenbendazole Enhancing Anti-Tumor Effect: A Case Series
Ryan S Chiang1*, Ali B Syed2, Jonathan L Wright3, Bruce Montgomery3 and Sandy Srinivas4
1Department of Medicine, Stanford University Medical Center, Stanford, CA, United States
2Department of Radiology, Stanford University Medical Center, Stanford, CA, United States
3Departments of Urology and Medicine, University of Washington, Seattle, WA, United States
4Division of Medical Oncology, Department of Medicine, Stanford University MedicalCenter, Stanford, CA, United States
*Corresponding Author: Ryan Chiang Department of Medicine Stanford University Medical Center Stanford
410 Station Park Circle Unit 107 San Mateo CA 94402, CA, USA E-mail: sandrysri@stanford.edu
Received: October 27, 2020 Accepted: January 15, 2021 Published: February 10, 2021
Citation:Chiang RS, Syed AB, Wright JL, Montgomery B, Srinivas S (2021) Fenbendazole Enhancing Anti-Tumor Effect: A Case Series. Clin Oncol Case Rep 4:2
Abstract
Background: Fenbendazole (FBZ) is a cheap and readily available anti-parasitic commonly used in veterinary medicine. FBZ belongs to the benzimidazole drug class which destabilize microtubules through a mechanism similar to the anti-oncogenic vinca alkaloids. Although there are no reported cases in the literature, there have been several anecdotal stories published on website blogs with individuals praising its ability to treat a wide variety of cancers.
Case Presentations: Herein we describe the cases of three patients with various genitourinary malignancies who demonstrated complete response after receiving FBZ therapy as a single or supplementary chemotherapeutic agent. In two patient scenarios, they had experienced progression of metastatic disease despite multiple lines of therapy prior to initiation of FBZ. No side effects from FBZ were reported.
Conclusion: FBZ appears to be a potentially safe and effective antineoplastic agent that can be repurposed for human use in treating genitourinary malignancies. Further research is necessary to define the role of FBZ as a chemotherapeutic option.

Ann Hematol Oncol. 2020; 7(2): 1284.
Fenbendazole as a Treatment for Diffuse Large B-Cell Lymphoma
Abughanimeh O1*, Evans T2 and Kallam A1
¹Department of Hematology/Oncology, University of Nebraska Medical Center/Fred & Pamela Buffett Cancer Center, USA
Department of Internal Medicine, University of Nebraska Medical Center, USA
Diffuse Large B-Cell Lymphoma (DLBCL) is the most common type of Non-Hodgkin Lymphoma (NHL) [1]. It is an aggressive disease where patients present with constitutional symptoms and rapidly enlarging lymphadenopathy, requiring urgent treatment [1]. Fenbendazole is a broad-spectrum anthelmintic that is commonly used to treat animals’ gastrointestinal parasitic infections [2,3]. Herein, we present a case of stage IVa DLBCL where patient declined chemotherapy, instead he took Fenbendazole which resulted in regression of his DLBCL.In the next 3 months, he continued to taper down fenbendazole and reached 3 pills weekly. A repeated PET/CT scan revealed interval improvement in his disease with no new lesion seenIn our case, it is clearly that the patient had a regression in his disease, which is thought to be due to fenbendazole. Whether it’s realted to Fenbendazole or other factors still unknown. Further studies are required to understand the anti-tumor effect of fenbendazole.

leff: (Default)

[personal profile] leff 2025-01-11 03:50 pm (UTC)(link)

Вчитываюсь в текст на украинской мове и ловлю себя на мысли о совсем ином взгляде украинцев на жизнь и отношения между людьми. Наполовину понятно о чём идёт речь, так как долго проживал в Крыму и слушал между делом державно радио, а потом - ежедневные длительные перепалки избранников народа в Раде естественно на мове. Вторую половину пытаюсь понять подсознанием - так же как читал тексты на санскрите в далёкой юности, будучи увлекаясь буддийскими премудростями. Открою секрет чтения и понимания текста на непонятном языке. Вовсе не обязательно механически переводить написанное, тем более без словаря - это займёт много времени. Надо читать текст не ассоциативно, и даже не осмысленно, а фонетично, поэтично и музыкально с наслаждением и получением трудно передаваемого словами удовольствия. Смысл легко и непринуждённо сам зайдёт в сознание таким образом и не только. За написанным текстом проявятся черты, характер и даже внешность самого человека его написавшего и вам останется полюбоваться на него сквозь слова, выражения и музыку звучания.

leff: (Default)

[personal profile] leff 2025-01-12 01:29 pm (UTC)(link)

Дело в том, что мы появились здесь не вчера, а давно. Надо было общаться, но как: словарей не было, грамматики не было, но был язык и горловые звуки, оттенки звуков, мелодика произносимого и у нас давнишних была развита система телепатии. В результате возник своеобразный язык из звуков, оттенков звуков и мелодики произносимых звуков скреплённый интуитивными навыками телепатии. Древние люди могли таким образом не только легко понимать друг друга, но и общаться с животными и растениями посредством звуков и вероятно ассоциативных помыслов, бо торсионных полей. Мы стремительно развивались. Но кому-то это не понравилось и вдруг как-бы сами собою возникли государства, а с ними лживые жадные правители, потом они придумали деньги, тюрьмы, армии и алфавит из всего навсего каких-то там трёх десятков букв, упростив, обесцветив и выхолостив наш истинный язык. Память подсознательная субатомная всё ещё помнит те счастливые времена когда не было государств, границ, тюрем, денег, армий, вражды и тотального вранья и топтания на месте... Люди даже из этих трёх десятков букв скомпоновали прообраз нашего древнего языка, который понятен сведущим правильно читающим написанное. Вот аналогия: взять к примеру известного швейцарского кудесника химии Альберта Хофмана работавшего у хвирме "Sandos" и в 1936 году изобредшего LSD-25 (Диэтиламид лизергиновой кислоты 25-я фракция). И что ты думаешь, вещество стало панацеей для мозга примитивов, превратившихся в учёных, изобретателей и композиторов! В 1959 году советское министерство обороны заказало в Швейцарии миллионы доз чудо-вещество. Были разработаны методики лечения. LSD неизлечимых форм шизофрении и алкоголизма. Но недремлющий враг смекнул, что люди опасно поумнели и их власти пришёл трындец и объявили чудо-вещество "опасным наркотиком" (хотя это вовсе не наркотик, а психоделик, а это две большие разницы). Оздоровление мозгов и трезвость закончилось и наступила тьма: наркота, пьянь и воскурение анаши, а мозг снова отключился, остались работать только некоторые его участки отвечающие за приём пищи и воспроизводство вида (как у собаки Павлова). Альберт Хофман обиделся, отверг этот идиотский цивильный мир идущий вникуда, стал затворником и всю жизнь в тайне принимал чудо-средство, прожив долгую интересную жизнь, хотя в его родстве долгожителей не было.